مرامنامه سایت

1) ما انسان هستیم.

تعریف کلمه "انسان" :

بنی آدم اعضای یکدیگرند                که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار            دگر عضوها را نماند قرار

تو کز محنت دیگران بی غمی           نشاید که نامت نهند آدمی

2) ما ایرانی هستیم.

تعریف کلمه " ایرانی" :

باید به زبانی که صد میلیون نفر در دنیا با آن صحبت می کنند مسلط باشید حال به هر یک از لهجه های آن. مهم نیست ساکن ایران باشید یا خیر. باید به بقیه این یک میلیون و ششصد هزار کیلومتر مربعی که از آخرین شکل نقشه اش به شکل یک گربه نشسته باقی مانده است دلبستگی داشته باشید. باید با حقایق آن زندگی کنید چه وقتی ابرقدرت است و چه وقتی در قعر. هیچ قدرتی نتوانست آنرا نابود کند نه اسکندر مقدونی و نه چنگیز مغول. باید با هموطنانتان دوست باشید حتی اگر اشتباه کرده باشند. ما وطن پرست نیستیم چون وطن برای پرستش نیست. ناسیونالیسم و آخرین فرزندش ناخلفش نازیسم در 1945 میلادی به خاک سپرده شدند. وطن جائیست که آنجا چشم به دنیا باز می کنیم و در آن بزرگ می شویم و تا آخر عمر به آن دلبستگی خواهیم داشت. این طبیعیست و اگر غیر از این باشد عجیب است. اگر فارسی بلد نیستید و با این وجود به ایران دلبستگی دارید باز هم ایرانی هستید ولی حتما سعی کنید فارسی یاد بگیرید.

3) مدیران این سایت به هیچ حزب و دسته و گروه یا انجمن سیاسی وابستگی ندارند.

4) هدف از ایجاد این سایت بررسی و توضیح روشهائی است که کلاهبرداران از آنها استفاده می کنند تا از ایرانی ها کلاهبرداری کنند تا همه آنرا بتوانند بخوانند و کلاه کمتر سرشان برود.

5) تا حدامکان از ذکر نام اشخاص و شرکتهای کلاهبردار ایرانی امتناع خواهد شد مگر وقتی ایرانی شمردن آنان متناقض با تعریف کلمه ایرانی باشد.

6) هر گونه بحث سیاسی و مذهبی و اجتماعی در این سایت ممنوع است و مدیران سایت حق حذف چنین پست ها و قطع دسترسی چنین افراد را برای خود محفوظ دارند. لطفا به مقصود و هدف سایت احترام بگذارید و بهانه به دست دشمنان این سایت (بجز کلاهبرداران چه کسی ممکن است با آن مخالف باشند؟؟؟) ندهید.

7) مسئولیت مطالب نقل قول شده بر عهده فرستنده مطلب می باشد و در صورت اثبات خلاف آن می تواند مورد پیگرد قانونی قرار بگیرد. به همین دلیل در صورت فرستادن مطلب برای سایت هویت فرستنده باید برای مدیران سایت معلوم و محرز باشد. همچنین قبل از فرستادن مطلب شما باید اساسنامه سایت را کاملا مطالعه کرده و در مطلبی که برای سایت ارسال می کنید این امر را کتبا ذکر کنید و همیشه به آن پایبند باشید.

8) درج و طرح هرگونه مطلب که به هر شکل به اشخاص و یا سازمانهای مسئول مملکتی مربوط باشد ممنوع است و مشمول حقوق محفوظ مدیران سایت می باشد.

9) درج کلمات و عکس های مستهجن و مغایر با قوانین و رسوم کشور ممنوع و مشمول حقوق محفوظ مدیران سایت می باشد.

10) زبان رسمی سایت فارسی است و از نوشتن به پینگلیش جلوگیری خواهد شد.

11) همه سايتهاي اينترنتي موظفند به قوانين جاري كشور احترام بگذارند. بنابراين درج هر آنچه كه در شكل گفتاري يا نوشتاري جرم محسوب شود ؛ در اين سايت مجاز نيست. توهين، افترا، نشر اكاذيب به قصد اضرار به غير؛ هر عملي كه به منزله تقلب يا اغوا و فريب ديگران باشد و درج هر مطلب ديگري كه با قوانين و مقررات كشوري مغاير باشد؛ در اين سايت پذيرفته نميشود. اگر چه مسئوليت جزايي چنين اقداماتي برعهده نويسنده است؛ حتي مطالبي كه ممكن است احتمال چنين برداشتي در مورد آنها وجود داشته باشد(حتي اگر براي برخي افراد اين برداشت وجود نداشته باشد) مجاز نمي باشد.

12) تنها درج تيتر و لينك به اخبار سايت‌هاي معتبر پذيرفته مي‌باشد، در غير اينصورت اگر امكان تطابق با منبع خبر وجود نداشته باشد، مطلب حذف خواهد شد.

13) هر مطلبي كه در آن تبليغ؛ تخريب ؛ مجادله؛ فضا سازي يا موارد مشابه وجود داشته باشد. به كار بردن عناوين و جمله بنديهايي كه معمولاً در آگهي‌هاي تجاري بكار ميروند و يا مقابله پرخاشگرانه با نقدها يا مطالبي كه مورد قبول نويسنده نيستند؛ پذيرفته نيست.

14) هدف اين سايت تنها فراهم آوردن يك محيط امن براي تبادل اطلاعات پيرامون روشهائی که کلاهبرداران برای کارهای خلاف استفاده می کنند است. اين سايت نه رقيب و نه دشمن ساير سايتها؛ شركتها و موسسات نمي باشد. بنابراين مطالبي كه به تبليغ يا تخريب اين موسسات اقدام كنند و يا مطالبي كه معلوم شود تحت مالكيت مادي يا معنوي اين موسسات هستند از سايت حذف خواهند شد.

15) رعايت قوانين سايت هاي ديگر در كپي برداري از مطالب و هرگونه اطلاعات ديگر، الزامي مي باشد.

16) هرگونه تبليغات با استفاده از امكانات سايت، بدون هماهنگي با سايت، ممنوع مي باشد. نوشتن آدرس ايميل در مباحث به صورت تكي يا دسته اي مجاز نمي باشد.

17) ايجاد نام كاربري بيش از يكي و استفاده از كلمات نامناسب در نام كاربري غير مجاز مي باشد. ايجاد و يا استفاده از نام كاربري‌اي كه به هر دليل موجب ايجاد حساسيت در جو سايت گردد و يا تشخيص داده شود كه احتمال اين مورد در آينده وجود دارد، پذيرفته نمي‌باشد.

از قبل از دوستاني كه ممكن است مطالبشان بدليل احتياط سايت حذف شود؛ پوزش مي‌طلبيم؛ حذف چنين مطالبي به معناي نقض آزادي بيان نيست. فقط انتظار داريم كه همه به موضوع اين سايت احترام بگذاريم و اميدواريم انگيزه سايت را درك نماييد.

 

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر و دریافت خبرنامه با ما تماس بگیرید

ایمیل: info@kolahbardary.com

تلفن: (123) 123-4567

فکس: (123) 123-4567

خبرنامه

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید